Hakkımızda

Bizim Hakkımızda

Kısaca Unique Partner

2007 yılından günümüze turizm sektöründe deneyimlerini 2018’de kurumsallaşarak devam eden UNIQUE PARTNER (UP) Turizm ve finans danışmalık firması , deri, kuyum ve halı sektöründeki mağazalara TAX FREE aracılık hizmeti operasyonun yanı sıra bankacılık sektöründe ve daha bir çok alanda da aracılık hizmeti veriyor.
Türkiyede bulunan alışıla gelmiş danışmaklık firma uygulamalarının yanında operasyonel sorumluluk alarak partnerlerine ek gelirler kazandıran ve yüklerini üzerinden alan Antalya ‘da ilkleri gerçekleştiren Unique partner sürekli çeşitlendirdiği yatırım enstrümanları ile müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerini sürekli geliştirerek hizmet kalitesini artırıyor. %93 başarı oranı ile TAX FREE alanında en iyi hizmeti ve en çok geliri sağlayan turizm kökenli aracı kuruluşları arasında en fazla gelir elde ettiren Unique partner, Türkiye’nin ilklerini yaparak büyüyen danışmanlık kuruluşları arasında yer alıyor.
2018 yılında Türkiye’de İlk defa bir yabancı banka ile partnerlik anlaşması yaparak Türkiye’de ki hizmetlerine aracılık eden Unique Partner uluslararası piyasada da artık bilinen bir firma olma yolunda büyük adımlar atmıştır.

a