Neden Unique Partner ?

a

Hizmet anlayışımız eksiksizdir.Partnerlerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerine cevap verebilmek için çok geniş bir hizmet portföyü sunarız. Unique partner olarak ayrıcalıklı hizmetlerimiz; aracılık hizmetleri, Taxfree mağaza içi operasyonu yatırım danışmanlığı, yabancı banka sektörü , Rus turistlere alışveriş sırasında ödeme kolaylığı sağlamak(kredi olanağı ), kurumsal finansman, araştırma ve portföy yönetimi gibi hizmetlerle sınırlı değil. Unique partner ile bir Turizm sektörünün ihtiyaç duyabileceği her alanda hizmet sunuyoruz.

EN SON TEKNOLOJİLERİ DAİMA BURADA BULURSUNUZ

Günümüz hız çağı ve çağımızda hem zaman hem de bilgi çok önemli. İhtiyacınız olan bilgiye, istediğiniz zamanda, kendi seçtiğiniz iletişim yöntemiyle, en hızlı şekilde ulaşmak en doğal hakkınız. Bizler de yatırımcıların taleplerine en hızlı şekilde cevap verebilmek için en son teknolojilere yatırım yaparız. Çünkü biliyoruz ki bilgi, güçtür. Gücünüze, güç katmak, işleminizi en hızlı şekilde sonuçlandırmak için, daima en yeni teknolojileri kullanımınıza sunarız.

a
a
GELECEĞİNİZİ, GELECEĞİMİZ OLARAK GÖRÜRÜZ

Her sabah işe büyük bir tutkuyla geliyoruz. İşimiz zor, çünkü söz konusu olan geleceğiniz… Geleceğimiz.
Sorumluluğumuz büyük, ancak gelecekte söz sahibi olmak için bugünden çok çalışmak gerek. Değer katarak ve sadece uzun vadeli düşünerek büyüyeceğimizi biliyoruz. Amacımız, ek gelirlerinizi arttırmak , müşterilerinize en çok değeri üretecek şekilde geleceğe taşımak. İşte tam da bu nedenle buradayız.

BÜYÜK BİR TURİZM SÜPERMARKETİZ

Hepimiz aynı sektörde emek veriyoruz. Ama her bir mağazamızın ihtiyaçları ve istekleri farklı, geleceğe dair planları, beklentileri farklı, risk algısı farklı …
İhtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulmak, bu ürünle ilgili sizleri doğru bilgilendirmek ve doğru yönetmek için biz varız. Taxfree ve rus turistlere bankacılık hizmetine Unique partner farkı ile kolayca ulaşabilirsiniz.

a
KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

• Mağazalarımızın Güven ve Memnuniyeti
• Mağaza Odaklılık
• Hız
• Yenilikçilik

KURUMSAL HEDEFLERİMİZ

• Kar (Verimlilik)
• Büyüme (Yaygınlaşma)
• Rekabet Gücü
• Mağazalarımızın Tatmini

VİZYONUMUZ

Unique partner olarak, Turizm sektörünün geleceğine inanıyor ve yatırım yapmaya devam ediyoruz. Bizimle çalılan partnerlerimizin finansal beklentilerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmayı hedefliyoruz. Partner Mağazalarımızın beklentilerinin üzerinde hizmet vermek ve yeni müşteri kazandırmak, varolanlardan yüksek gelir sağlamak için çaba göstermeye devam edeceğiz. Antalya’nın Turizm Merkezi olması çalışmalarına en üst düzeyde destek vermeyi sürdüreceğiz.

MİSYONUMUZ

Turizm kökenli olmayan aracı kurumlar arasında liderlik ve Turizm sektörünün ilk üç yatırım şirketinden biri olmak,